Zrušiť

Pomocný montážnik krbov

1 500 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celý okres
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Základné
Druh pracovného pomeru
Živnosť

Hľadáme pomocného montážnika, ktorý sa pridá do kolektívu a pomôže nám pri realizácií krbov v Bratislave a blízkom okolí. Ak je pre teba práca na stavbe vášňou, no zároveň máš záujem naučiť sa niečo nové, tak toto je ponuka práve pre teba.

Ak nie si odborníkom v oblasti stavby krbov, neboj sa! Poskytneme ti potrebné zaškolenie a podporu, aby si sa stal úspešným členom nášho tímu.

Požiadavky:
Budeš pravou rukou hlavného montážnika – majtra. Častokrát potrebuje asistenciu pri nakládke či vykládke stavebných materiálov, pomoc pri rezaní či murovaní. Pri stavbe krbu sú dôležité detaily a častokrát rozhodujú milimetre. Preto hľadáme človeka, ktorý svoju prácu nefláka a dáva si pozor aj na detaily. Ak budeš šikovný a budeš mať záujem, časom sa môžeš prepracovať aj na samostatného montážnika. Stačí iba chcieť!

Náplň práce:
-pomoc pri stavbe krbov a pecí v Bratislave a okolí
-preprava a spracovanie stavebných materiálov
-spolupráca s tímom a koordinácia práce na stavbách
-dodržiavanie bezpečnostných noriem a postupov
-starostlivosť o pridelené vozidlo
-starostlivosť o poriadok v našom sklade
-starostlivosť o dodržiavanie poriadku na stavbe

Platové podmienky:
Ponúkame stabilnú pracovnú pozíciu. Mesačný plat na živnosť je od 1200€ do 1500€ v závislosti od odpracovaných hodín.

O nas:
Naše krbové štúdio SVAROGUS má sídlo vo Vajnoroch v Bratislave. Navrhujeme a realizujeme spoľahlivé a krásne krby, pece a komínové systémy. Sme ľudia so zanietením pre naše remeslo. Pracujeme s láskou a so snahou vždy podať ten najlepší výkon, aby náš zákazník vždy dostal 100% produkt a tie najlepšie služby. SVAROGUS.sk

Trúfaš si stať súčasťou tímu v zabehnutom krbovom štúdiu v Bratislave?
Neváhaj nás kontaktovať. Pošli nám svoj životopis spolu s fotkou na našu emailovú adresu.
Do predmetu napíš "Pomocný montážnik"

Požiadavky:
Budeš pravou rukou hlavného montážnika – majtra. Častokrát potrebuje asis...

Predajca SVAROGUS s.r.o. Nehodnotený Člen od januára 2012
SS
1 500 €
Bratislava III - Vajnory